Beşizler 1 Yaşında

Kategori : Gündem - Etiketler : - Tarih : 22 July 2013

İlçemizde yaşayan Özlem ve İbrahim Bulut çiftinin, bir yıl önce Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Doğum ve Araştırma Hastanesi’nde dünyaya gelen prematüre beşizleri, doğum günlerini kutladı.

Bulut ailesinin, 4 erkek ve 1 kız olarak dünyaya gelen beşiz bebekleri, kendi resimlerinin olduğu doğum günü pastasıyla birinci yaş günlerini kutladı. Bulut ailesinin bu özel günlerine akrabaları da yoğun ilgi gösterdi.
Beşizlerin babası İbrahim Bulut, bugün beşizlerimizin birinci yaş günlerini kutladık. Allah’ım onları bize nasip etiği için şükürler olsun. Allah evlat sevgisi tatmak isteyip de tadamayanlar bir tanede olsa evlat sevgisini tattırmayı nasip etsin. Beşizlerimizin Allah’ın bize bir mucizesi olduğuna inanıyorum. İnşallah Allah’ım vatanımıza milletimize hayırlı evlat yetiştirmeyi bize nasip eder” dedi.
Beş evladın birden aynı gün doğum gününü kutlamak herhalde herkese nasip olmaz diyen Bulut, Allah’ım bu duyguyu bize layık gördü. Bunun içinde sonsuz şükür ediyoruz. Evlat sevgisi için üç sene sabrettik. Allah’ım bize bir verdi sonra beşiz verdi. Allah’ım bu sevgiyi herkese tattırır inşallah” diye konuştu. Röportaj esnasında mikrofona tutmaya çalışan Yunus Kerem muhabire zor anlar yaşattı.
Anne Özlem Bulut ise, beşizlerimiz 1 yaşına girdi. Çok mutluyuz. Beşizlerin bakımları daha da zorlaştı. Çünkü çok hareketlenmeye başladılar. Tutunup kalkıyorlar düşüyorlar. Beşikten düşüyorlar. Beşiklerin önüne koruma yapıyoruz. Bakımcımız yok tek başımıza bakıyoruz. En büyük yardımcım kayınpederim. Odadan odaya gidiyorlar. Çekmeceleri çekiyorlar. Her şeye rağmen çok güzel bir duygu. Birbirlerinin saçını çekmesi, kavga etmeleri bizi çok güldürüyor. Anlatılmaz bir duygu” dedi.
Beşizlerin akrabalarından Sevgi Yurtlu ise beşizlerin doğum gününe katılmak için geldim. İlk defa gördüm. Allah onlar uzun ömürler verdin. Her günleri böyle mutlu geçsin dedi.

111 kez görüntülendi

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :