bonus veren siteler

MİLLETVEKİLİ BAŞER’DEN ZİYARET

Kategori : Güncel - Etiketler : - Tarih : 16 February 2015

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, ilçemiz Akdağmadeni AK Parti İlçe Başkanlığı’nı ziyaret
ederek, İlçe Başkanı Önder Gürel’e ve Yeni yönetim üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Akdağmadeni AK Parti İlçe Başkanlığında düzenlenen ziyarete, Belediye Başkanı Suphi Daştan, AK Parti ilçe Başkanı Önder Gürel ve yeni yönetim üyeleri katıldı.
Başer, burada yaptığı açıklamada, AK Parti hükümetinin kurulduğu günden itibaren ülkesi ve Yozgat için çalıştığını söyledi.
Akdağmadeni için kabul edilen her projelerin hayata geçirilmesinde destek sağlamak için çalışacaklarını dile getiren Başer, “AK Parti hükümeti, ülkemizin dünyada sayılı bir ülke haline gelmesi konusunda tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor. Her İlçeye, beldeye ve köylere Ak Parti, eserleri ve hizmetleriyle yoluna devam ediyor” dedi.
AK Parti döneminden önceki siyasi partilerin iktidara geldikleri halde eserler üretmediklerini vurgulayan Başer, şunları söyledi;
“12 yıllık süreç içerisinde AK Parti başta Akdağmadeni olmak üzere Yozgat’ın her bir köyüne her bir beldesine hizmetlerini gökten sanki sağanak yağmur gibi yağdırmaya devam ediyor. Hizmetlerimiz sayesinde Ülke insanlarımız, şehirlerimiz ve köylerimiz gelişiyor. Allah’a hamd olsun ki, AK Parti hükümeti oldukça hizmetlerinde devam edeceğine inanıyoruz.”
Huzurun ve Güvenliğin Adresi AK Parti
AK Parti Hükümetini diğer siyasi partilerden ayıran özelliklerin arasında “ Devletin Kutsanması” olduğunu dile getiren Başer, İnsanın olmadığı yerde devletin olması bir anlam ifade etmez dedi.
Partililere, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “ Dünya Beşten Büyük Değildir” sözünü hatırlatan Başer, Demokrasi ve insan haklarından bahsedenlere inançları yüzünden Amerika da katledilen insanların olduğunu hatırlatarak, “Türkiye’de AK Parti olarak yapmış olduğumuz birinci reformumuzun önceliği insanımıza güveniyoruz. Eğer insan kendine güvenmezse, inancın olmadığı yerde başarı olmaz. Biz o manada insanımıza güveniyoruz, insanımızın bize verdiği emaneti kutsal bir emanet gibi görüyor, onların hak ve hukukunu koruma gayretinde bulunuyoruz. AK Parti olarak Türkiye’deki sorunları çözme noktasında gayret gösteriyoruz. Dünyanın neresinde mazlum bir millet varsa onlarında hakkını ve hukukunu koruma noktasında gayret gösteriyoruz” diye konuştu.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Suphi Daştan ve AK Pati İlçe Başkanı Önder Gürel, Milletvekili Başer’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.başer 2

172 kez görüntülendi

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :