bonus veren siteler bahis siteleri

ÇALIKOĞLU, MUHTARLARLA TANIŞTI

Kategori : Eğitim, Ekonomi, Güncel, Gündem, Kültür-Sanat, Sağlık, Siyaset, Spor - Etiketler : - Tarih : 23 October 2015

Akdağmadeni İlçe Emniyet Müdürü Ertuğrul Çalıkoğlu, merkezde
görev yapan muhtarlarla düzenlenen toplantıda bir araya geldi.
İlçe Emniyet Müdürlüğünde düzenlenen toplantıda konuşan Çalıkoğlu, muhtarların, halkın sıkıntılarını kendilerine iletmek için açılan bir kapı olduğunu vurguladı.
Mahalle muhtarlarının sıkıntı yaşamamaları için emniyetle işbirliği içersinde olmalarını isteyen Çalıkoğlu, şunları kaydetti:
“ İlçe halkımızın emniyeti için, mahalle muhtarımızla yapacağımız ikili görüşmelerimiz bizim için önem ifade etmektedir. Özellikle yerleşim yerlerinin şehir merkezine uzak olan mahalle muhtarlarımızın cadde ve sokaklarda daha duyarlı olmasını istiyoruz. Mahalle halkımızın güvenliğini sağlayacak kolluk kuvvetlerinden sonra mahalle muhtarlarımıza büyük görev düşmektedir. Özellikle kör nokta dediğimiz bayanlarımızın ve çocuklarımızın geçmekte zorluk çektiği bölgeleri tespit ederek müdürlüğümüze bildirmelerini istiyoruz. Muhtarlarımızla yapacağımız ortak çalışmalar sonucunda mahalle ve sokaklarımız güvenli bir hal alacaktır.”
Ayrıca, İlçe Emniyet Müdürlüğüne yeni atanan komiser yardımcısı Ahmed Coşkun Gülen ise halkın güvenliği ve huzuru için mahalle muhtarlarıyla daima istişare içerisinde olacaklarını belirtti.

91 kez görüntülendi

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :