bonus veren siteler

Ak Parti İl Genel Meclisi Adayları Esnaf Ziyaretinde

Kategori : Güncel - Etiketler : - Tarih : 14 February 2019

İlçemizden Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi adayı olarak açıklanan, İrfan Coşgun, Hüseyin Lale ve Cengiz Nallı Ak Parti Akdağmadeni Belediye Başkan adayı Önder Gürel ile birlikte esnaf ziyaretlerinde bulunmaya devam ediyorlar.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde esnaf ile sohbetler eden Ak Partili İl Genel Meclisi adayları “Akdağmadeni’nin ticaretindeki sorunları konuşuyor, dinliyor çözüm üreteceğiz” dediler.
ESNAFLARLA SICAK SOHBETLER
Ak Parti İl Genel Meclisi adayları, İrfan Coşgun, Hüseyin Lale, Cengiz Nallı, Belediye Başkan Adayı Önder Gürel, Ak Parti İlçe Başkanı Adem Darımla, Ak Parti Yönetim Kurulu üyesi Ömer Aydoğmuş ilçemizde esnaf ziyaretinde bulundu.
esnafların kendilerine karşı gösterdiği teveccühe teşekkür ettiklerini söyledi. İlçemiz esnafının yaşadığı sorunları yakinen bildiklerini, göreve gelmeleri durumunda yerelde yaşanan sorunların çözümü konusunda projelerinin oluşturulacağını, genelde ise siyasilerle işbirliği yaparak çözümü konusunda adım atacakları” ifade ettiler.
Esnafımızı ziyaret ederek bol kazançlar diledik. Onlar bizi bağrına basarak esnafların sorunlarını anlattı. Bizde onlara her soruna bir projemiz olduğunu söylüyoruz. Esnaflarımızla buluşuyoruz. Dürüst, çalışkan, güler yüzlü, hizmet odaklı, yardımsever, şefkat, kapısı herkese açık olacak. Seçildiğimizde gece gündüz demeden ilçemiz ve köylerimiz için çalışacağız.” dediler.

67 kez görüntülendi

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :