AKÜLÜ ARABA BAĞIŞI KAMPANYASINA ANLAMLI DESTEK

Kategori : Güncel - Etiketler : - Tarih : 18 April 2019

Belediye Başkanı Nezih Yalçın tarafından başlatılan akülü araç kampanyasına, Akdağmadeni Gençlik Derneği tarafından 1.000 Tl’lik bağış desteği geldi.

Akdağmadeni Gençlik Derneği, Dernek Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın, 31 Mart Yerel Seçimlerini kazandıktan sonra tebrik ve kutlamalar için çiçek yerine ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlara akülü araba alımı için bağış kampanyası başlatmıştı. Bağış kampanyasına anlamlı destek Akdağmadeni Gençlik Derneğinden geldi.
Akdağmadeni Gençlik Derneği Başkanı Muhammet Turgut yaptığı açıklamada “ Belediye Başkanımız Nezih Yalçın beyefendiye hayırlı olsun ziyaretine giderken yönetim olarak başkanımızın başlatmış olduğu kampanyaya destek olmak istedik. Bu anlamlı bağış kampanyasında dernek olarak bizimde katkımız olsun diyerek 1.000 TL’lik bağışı Akdağmadeni Belediyesine ait hesabına yatırdık. Akdağmadeni Gençlik Derneği olarak yapılan bu bağışın herkese örnek teşkil etmesini temenni ediyoruz.”dedi.

 

13 kez görüntülendi

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :