Kaymakam Yılmaz, koltuğunu Fidan’a devretti

Kategori : Güncel - Etiketler : - Tarih : 25 April 2019

Akdağmadeni Kaymakamı Alp Eren Yılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle koltuğunu Namık Kemal İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Aynur Damla Fidan’a devretti.

Akdağmadeni Kaymakamı Alp Eren Yılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle koltuğunu Namık Kemal İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Aynur Damla Fidan’a devretti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde Temsili Kaymakam öğrenci Aynur Damla Fidan, ilçenin yönetimini üstlenip, okullarının sorunlarını dile getirdi. Ayrıca Kaymakam Alp Eren Yılmaz’a ilçenin sorunları hakkında soru yönelterek bilgi aldı. Minik Kaymakam Akdağmadeni Belediye Başkanını telefonla arayarak çocuklar için Paten Pisti yapımı ve başı boş köpekler için barınak talebinde bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Alp Eren Yılmaz , “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99. yılını ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularla kutluyorum. Öğrencilerimizin taleplerini alarak gerekli çalışmaları yapacağız.” dedi

11 kez görüntülendi

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :