REKOR ÜSTÜNE REKOR

Kategori : Güncel - Etiketler : - Tarih : 04 April 2019

İlçemize bağlı Belekcehan Belediye Başkanlığına 5. dönem Belediye Başkanı seçilen Şahin Arısoy %86,5 oy oranı ile Yozgat ve Türkiye Genelinde büyük bir başarıya imza atarak rekor tazeledi.

Seçim sürecinin güzel bir sonuçla taçlandığına işaret eden Arısoy, “Allah bize güzel bir sonuç alarak AK Parti’den Belekcehan belediye başkanlığını tekrar nasip etti. Partimizin bu güzel duruşunu daha güzel yerlere getirebilmek için halkımız bize görev verdi. Daha çok çalışacağız. Alın terimizi halka hizmet olarak ortaya koyabilmek istiyoruz.” dedi.
BAŞKAN SEÇİLDİĞİNDE 34 YAŞINDAYDI
Belekcehan’ın 1999 yılında belde olmasıyla birlikte Bugüne kadar girdiği seçimlerin hiçbirini kaybetmeyen Belediye Başkanı Şahin Arısoy, 1999 yılında yapılan seçimlerle belde olan Belekcehan’da, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nin adayı olarak 34 yaşında belediye başkanlığına seçildiğini hatırlatıp, siyasi geçmişini şöyle anlattı: 1999 yılında girdiğim siyasette MHP’den bir dönem belediye başkanlığı yaptıktan sonra Ak Partinin kurulmasıyla birlikte Ak partiye geçiş yaptığını belirten Arısoy “ 1 Dönem MHP olmak üzere 31 Mart seçimlerinin sonucunda kazandığımız seçimle birlikte Ak Partiden 4. Dönem Belediye Başkanlığımı yapacağım. Beldemizdeki hizmetlerimizden dolayı vatandaşlarımız bizi bu göreve layık görüp her seçim hep birlikte yola devam dedik. İnşallah bundan sonrada tüm tecrübelerimizi beldemize, hizmet olarak yansıtacağız.” şeklinde konuştu.

96 kez görüntülendi

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :