bonus veren siteler bahis siteleri

HİZMETLERİMİZİ İSTİŞARE İLE GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ

Kategori : Güncel - Etiketler : - Tarih : 11 July 2019

Belediye Başkanı Uzm.Dr.Nezih Yalçın ilçedeki sivil toplum kuruluşları, siyasi parti temsilcileri,dernekler,kooperatifler,muhtarlar ve eğitim camiası temsilcilerini Cuma günü, esnaflarıda Pazar günü istişare toplantısında ağırladı. Belediye Ticaret ve Kültür Merkezinde düzenlenen programa Siyasi Parti Temsilcileri, ilçe Milli Eğitim Müdürü, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Mahalle Muhtarları, dernekler ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı.
Akdağmadeni için bundan sonra ki yapılacak hizmetleri ortak akılla değerlendirmek üzere yapılan istişare toplantısında Başkan Uzm.Dr.Nezih Yalçın ilçeye dair fikir, öneri ve talepleri dinledi. İlk kez gerçekleştirilen istişare toplantısında ilçe ile ilgili vatandaşlarımızın sürekli olarak dile getirdiği işsizliğe çözüm konusu, gençleri kötü alışkanlıklardan korumak ve topluma faydalı bireyler yetiştirmek adına yapılabilecek çalışmalar, mahalle muhtarlarının istek ve önerileri değerlendirildi.
Belediye Başkanı Yalçın “Akdağmadeni içinde barındırdığı eşsiz güzelliklerle İç Anadolu Bölgesi’nin büyük bir değeridir. Göreve başlayalı kısa bir süre olmasına rağmen ilçemizde başlatmış olduğumuz projelerimizi vatandaşlarımızla istişare ederek gerçekleştiriyoruz. İlçemizin güzelliklerinin yanında kendine has sıkıntılar da var. Bu sıkıntıları en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak ve ortak bir akılla ilerlemek adına istişare toplantılarımıza başladık. Burada çıkan sonuçlar ve öneriler en kısa sürede değerlendirilerek çözüme kavuşturulacaktır. Bundan sonra ki süreçte ilçemizde söz sahibi olan tüm kurumlarımız ve kuruluşlarımızla el ele ilçemiz için durmak bilemeden çalışmalarımız devam edecektir. İstişare toplantısına katılan tüm temsilcilerimize teşekkür ediyorum.’’ Dedi
HİZMETLERİMİZİ
İSTİŞARE İLE
GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ
Belediye konferans salonunda ilkini düzenlenen ‘’ Esnaf İstişare Toplantısına ‘’ Belediye Başkanı Uzm.Dr. Nezih YALÇIN, belediye meclis üyeleri ve ilçe esnafları katıldı. Esnaflarla belediye ilişkilerini geliştirmek, esnaflarla ilgili konularda ortak hareket etmek adına düzenlemiş olan istişare toplantısında esnafların beklentileri, önerileri ve ilçe ekonomisi üzerine fikir alış verişinde bulunularak bundan sonraki süreç içi yol haritası çizildi.
İstişare toplantısında belediye çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren Belediye Başkanı Yalçın “Bundan sonra ki süreçte esnaflarlasık sık bir araya gelerek ortak akılla hareket edileceğini bildirirken şunları söyledi. ‘’ İlçemizin sıkıntılarını ve esnaflarımızın beklentilerini çok iyi biliyoruz. Belediye olarak esnaflarımızın işlerini geliştirmesinde ve ilçe ekonomisinin canlanmasında üstümüze düşen görev neyse onu yapmaya hazırız. Bugün burada toplanmamızın sebebi esnaflarımızın istek ve önerilerini hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak ve neler yapabiliriz bunun yolunu çizmektir. 13-21 Temmuz tarihleri arasında düzenleyeceğimiz Akdağmadeni Kültür ve Turizm Festivali ilçemiz ve esnaflarımız için oldukça önemlidir. Festivalin ilçe ekonomisine değer katacağını düşünüyoruz.Gerçekleştireceğimiz projelerimizle ilçemizi turizme açıp esnaflarımızla birlikte kalkınan ve büyüyen bir Akdağmadeni’ni inşa edeceğiz.Bugün buraya katılarak fikirlerini paylaşan tüm esnaflarımıza teşekkür ediyorum.’’ dedi.
İstişare toplantısının son bölümünde uzman eğitmen tarafından ilçe esnafımıza müşterilerle etkin iletişim teknikleri hakkında konferans verildi.

12 kez görüntülendi

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :